Dilovası bölgesinde aktif olarak sıfır ve ikinci el palet konusunda hizmet vermekteyiz. Modern ve uluslararası standartlara uygun üretim parkurumuz ile firmaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamakdayız.

Sektörde yapmış olduğumuz en iyi fiyat ve en kaliteli ürün garantimizle hizmet vermekteyiz. Dilovası bölgesi Gebze’nin önemli bölgelerinden biridir. Bölgede demirçelik, ambalaj, makina, trafo, boya, enerji gibi bir çok sektörde hizmet veren üretim tesisi bulunmaktadır. Bu tesislerin birçoğuna firmamız hizmet vermektedir. Bu bölgede hizmet verdiğimiz firmalar bizler için önemli referans olmaktadırlar. Bu firmalar bizleri kendi bölgelerinde referans göstererek En iyi şekilde temsil etmektedirler.

Bizler firmaların bizlere göstermiş oldukları güven ve sadakati korumak için var gücümüzle çalışmaktayız. Firmamız çalışma Bakanlığı’nın tüm belge ve sertifikalarına sahiptir. Bizlere satmak istediğiniz ahşap paletler için yapmanız gereken birkaç adım bulunmakta. Öncelikle satmak istediğiniz ürünün resmini çekerek WhatsApp hattımız dan bize bildirmeniz yeterlidir devamında inceleme yapılarak en iyi fiyatlandırma yapmaktayız. Dilovası Palet yazdığınızda google üzerinden bizlere direkt ulaşaibilirsiniz.

Daha sonra anlaşma sağlanması halinde sizlere ulaşarak ürünleri adresinizden teslim almaktayız. Teslim alındıktan sonra ödemesi nakit olarak kapıda yapılmaktadır. Fabrikaları için sistemimiz yine aynıdır. Fabrikalarını ise satmak istedikleri hurda paletler için bizlere kaç ton olduğunu bildirmesi yeterlidir devamında ise ürün resmi çekerek yine WhatsApp Numaralarımız üzerinden göndermeleri yeterlidir. Akabinde sizlere ulaşarak fiyatlandırma yapmaktayız. Anlaşma sağlanması halinde Araçlarımızla hurda paletleri adresinizden alarak ödemesini nakit olarak yapmaktayız.