Tuzla ahşap paket konusunda aşırı bir tüketim bölgesidir. Bu bölgede özellikle yoğunlaşmış olan fabrikalar bir çok palet çeşidinde sürekli talep oluşturmaktadır. Bizler geniş stok alanımız ile bu bölgeden gelen talepleri en iyi şekilde karşılamakdayız. Ürünlerimiz müşterilerimizin istemiş olduğu özelliklerde hazırlanarak adreslerine teslim edilmektedir. Bizlerle anlaşmalı çalışan firmalara bir çok kolaylık ve fiyat avantajı sağlamakdayız.

Çalıştığımız firmalara özellikle kullandıkları ürünlerle ilgili kritik stok seviyeleri belirlemekdeyiz. Böylece taleplerinin arttığı noktada ihtiyaçlarını daha iyi karşılamakdayız. Firmamız öngörülen çalışma Bakanlığı’nın tüm belge ve sertifikalarını temin ederek sektörde güvenilir hizmet vermektedir. İşletmemizde iş kanununa göre tüm çalışanların eğitimleri verilmektedir.

Firmamız ahşap palet konusunda bir çok firmaya yıllardır hizmet vererek sektörde güven oluşturmayı başarmıştır. Firmamız özellikle ahşap palet konusunda faaliyet gösteren firmaların arasında referans müşterisi en yüksek potansiyele sahip olan firmalardan biridir. Biz de paşa palet konusunda çalıştığımız müşterilere daima koruma altına almaktayız. Böylece çalışma yaptığımız firmalarla daha iyi ilişkiler kurmaktayız. Tuzla Palet ihtiyaçlarınız için bizlere direkt ulaşarak her konuda bilgi alaibilrsiniz.