Gebze bölgesinde aktif olarak palet sevkiyatı yapmaktayız. Gebze palet denildiğinde firmamız akla gelen ilk isimlerdendir. İdepa palet yeni üretim parkuru ve geniş araç filosu ile ahşap palet sektörüne yeni bir ses getirmeyi başarmıştır. Müşterisine her konuda destek ve yardımcı olan firmamız ürün kalitesi konusunda tartışmasız en iyi hizmeti sunmaktadır. Günümüz standartlarına uygun üretim tesisi ile son model çakım, montaj, kesim ve diğer yardımıcı ekipmaları ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ahşap palet ihtiyaçlarınız için sizlere sınırsız hizmet vermektedir. Bizler daima müşterilerimize hak ettiği değeri vermekteyiz. Firmamız çalışma bakanlığının istemiş olduğu tüm yetki ve belgeleri almıştır. Firmamızda çalışan tüm personeller düzenli olarak eğitime tabi tutmaktadır. Gebze bölgesi özellikle sanayinin gelişmiş ve yoğun olduğu bölgelerin başında gelmektedir. Bu bölgedeki saygınlığımız ve işletme kültürümüz bizler için önemli bir konudur. Ürün sevkiyatlarında ve malzeme tesliminde Gebze palet kalitesini en iyi şekilde göstermekteyiz.

Makine parkımıza yeni aldığımız makinalarımız ile üretim kapasitesini ikiye katladık. Firmamız üretimlerini yaparken lSO 9001 2000 kalite yönetim sistemlerine uymaktadır. Firmamız ahşap palet konusunda her türlü palet çeşidini stoğunda bulunduruyor. Özel imalât ve özel sandık hizmeti vermekteyiz. Üretim yapan bir çok fabrikaya ürünlerini yurtdışına göndermek için özel sandık imalatı yapmaktayız.

Hizmet verdiğimiz bir çok Fabrika ile sözleşmeli çalışarak uzun süreli palet ihtiyacını karşılamakdayız. Türkiye genelinde bayisi olan bir çok firmaya online palet takip sistemimiz ile hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin tamamı fırınlanmış ve işlem görmüştür. Bizler ahşap palet sektöründe müşterimize verdiğimiz değer ve güven ile emin adımlarla ilerlemekdeyiz. Ahşap palet sektöründeki %100 fiyat garantimiz ve müşteri memnuniyetimizle sektörde ses getirmeyi başardık.

Satmak istediğiniz hurda ve az sayıdaki farklı ölçülere sahip paletler için yapmanız gereken whatsapp hattımız üzerinden resimlerini çekerek göndermenizdir. Hurda paletler için ton bilgisi vermeniz gerekmektedir. Devamında fiyatlandırma yaparak sizlere dönüş sağlamaktayız. Hurdalarınız için sizlere en iyi fiyatlandırmayı yapmaktayız. Anlaşma sağlanması halinde adresinizden araçlarımız ile teslim almaktayız. Hurda ve az sayıdaki paletinizi teslim aldıktan sonra ödemesini NAKİT olarak yapmaktayız. Google arama motoruna Gebze palet yazarak bizlere direkt ulaşabilirsiniz.