Dilovası İMES Bölgesinde yüzlerce firmaya aktif olarak hizmet vermekteyiz. Bu bölgede deneyimli kadromuz ve geniş araç filomuz ile tüm ürün çeşitlerinde en iyi hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat ve kaliteli ürünlerimiz ile müşterilerimizin güven ve memnuniyetini kazanmayı başardık. Sektörde emin adımlarla yürürken daima müşterilerimizi koruma altına aldık.

Firmamız türkiye’deki yerli ve yabancı kuruluşlara ahşap palet konusunda en iyi hizmeti vermek için emin adımlarla ilerlemektedir. Bizlere; satmak istediğiniz tekli Ürünler için WhatsApp Numaralarımız dan ulaşmanız yeterlidir. Bunun için ürün resmini çekerek bizlere iletmeniz yeterlidir bizler satmak istediğiniz ürünler için en iyi fiyatlandırma yaparak sizlere dönüş yapmaktayız. Böylece elinizdeki az sayıdaki ürünleri en iyi şekilde değerlendirmiş oluyoruz. Bizler ürünlerinizi Araçlarımızla teslim olarak kapıda nakit ödeme yapmaktayız. İMES Palet konusunda tüm talep ve ihtiyaçlarınızı zamanında karşılamaktayız.

Dilovası bölgesi Gebze’de önde gelen sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle bu bölgede faaliyet gösteren boya firmaları Türkiye’nin bilinen lider firmaları arasında yer almaktalar. Bizler Dilovası İMES Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmalara uygun fiyatımızın yanı sıra özel üretim hizmetleri de vermekteyiz. Bizlere müşteri temsilcilerimiz ile 7:24 ulaşabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için; personellerimizin tamamı aralıklı olarak eğitime tabi tutulmaktadır. Üretimdeki tüm aşamalarda kalite yönetim sistemini ve iş güvenliğini uygulamaktayız.